polo – profesionální pagery

zákaznické vibrační přivolávací pagery,
pro restaurace, food courty a fastfoody
s vyváženým poměrem cena/výkon

zákaznické pagery

interiérové i exteriérové použití

Polo – profesionální zákaznické pagery, jsou určené především, pro občasné využití v méně náročných podmínkách, jako jsou jídelny, restaurační prostory v nákupních centrech, sezónní provozy na koupalištích, plážích, food akce, občerstvení na sjezdovkách ski areálů apod. Polo – profesionální přivolávací pagerové systémy, jsou vyrobeny z kvalitních materiál odolných běžnému provozu i zvýšeným povětrnostním podmínkám.

Úloha PagerSpeed, je v tomto ohledu jasně daná. Poskytnout plný rychlý a individuální servis s kvalitními produkty všem zákazníkům. Všem, kteří vědí, co chtějí a potrpí si na spolehlivost svou, svých dodavatelů i precizně poskytnutý servis svým zákazníkům.

Polo – profesionální pagerové systémy, pro přivolání zákazníků, když je jejich objednávka hotová. Nejsou dnes využívány jen v místech jejich primárního poslání fastfood restaurace. Zákaznické pagery se dnes těší stále větší popularitě a můžeme se s nimi setkat na zahrádkách, zahradních party, venkovních food zónách, u bazénů, na plážích, v nákupních centrech, rychlých sezónních občerstveních apod. Polo – profesionální pagerové systémy, dodávané PagerSpeed, splňují jeden z velice častých požadavků většiny provozovatelů rychlých občerstvení – vyvážený poměr výkon/cena.

Systém zákaznických pagerů ALL IN, je oblíben především v méně náročných interiérových provozech, jako skvělý pomocník, při obědových špičkách. Pagery jsou lehké, tenké a snadno se drží v ruce. Jejich jednoznačná funkce přivolání po celém patře, jene skvěle zachovaná i při položení pageru na stůl. Můžete se soustředěně věnovat, např. probíhajícímu rozhovoru a stále mít jistotu, že zavolání na svou objednávku uslyšíte okamžitě.

Diskový polo – profesionální systém, je vhodný už i pro bezpečné využití v exteriéru a náročnějších povětrnostních podmínkách. Jeho pevné tělo a odolnost proti vodě z něj dělá skvělého pomocníka právě pro sezónní využití u bazénů, na plážích, na horách apod. Diskový systém, je takovým mezi stupněm mezi levnější SLIM variantou ALL IN a profesionální řadou.

Diskové pagery polo – profi systému, nejsou tak plně vybavené, jako profi, jsou však precizní v to co mají dělat a poskytují Vám plnohodnotnou službu za zajímavou cenu. Disky dokáží skutečně rychle a spolehlivě přivolat zákazníka i z velkých vzdáleností. Usnadňují Vám orientaci ve vydávání hotových objednávek, přirozeně zvyšují rychlost výdeje a zároveň, můžete mít disky s nabíječkou na jednom pultě a ovládací terminál na druhé.

Polo – profi disky, je dobré zapojovat do systémů, kde máte více disků a více terminálů, s jedním systémem a jedním nabíjecím místem obsloužíte i několik výdejních bodů.

Když k tomu přidáte schopnost nechat zazvonit pager třeba i 400 m od vysílače, je vždy rychlost, komfort a profesionalita vašeho provozu správně zabezpečena.

Ano, zákaznický pager se v dnešní době stává synonymem pro úsporu provozních nákladů za nadbytečný personál, úsporu nákladů za znehodnocené objednávky, které zůstaly stát na výdeji. Zvýšení rychlosti i množství objednávek. Zákaznické pagery sebou přináší i větší klid  a pohodu, už se nikdo nebude hádat který smažák je ten MŮJ a kdo si objednal dříve. Váš personál zároveň přestane křičet na celé okolí a komfort se zvýší pro obě strany.

 Standardní výbavou všech polo – profesionálních pagerových systémů, které v PagerSpeed nabízíme, je individuální nastavení způsobu upozornění (světlo, zvuk, vibrace), pevně dané číslo každého pageru.

Pagery lze přidávat a rozšiřovat jejich počet po jednom, nebo celých setech a vzájemně je mezi sebou propojovat do závislých i nezávislých systémů.

Chcete pagery vydávat u pokladny a přivolávat si zákazníky jinam?

Máte několik výdejních míst?

Potřebujete jeden terminál, ale více disků, než je základní sada?

Chcete mí své zákaznické pager se svým vlastní logem?

Pak jste tady správně…. Zavolejte, nebo napište, jsme si jistí, že řešení i cestu pro Vás vždy najdeme.

Polo – profesionální zákaznické pagery

Chcete s námi spojit, nebo máme zavolat mi Vám? Ať tak nebo tak, stačí nám poslat Váš kontakt.

SPOJIT SE

slim

polo – profi

disk

polo – profi

Spolupracujeme

jsme rádi a opravdu si vážíme spolupráce s kvalitními partnery

galerie

fotky z akcí

SERVIS a ZÁRUKA

Všem našim klientům zajišťujeme profesionální poradenství, servis a záruky.


kontakt